Suknie ślubne plus size – jaki powinny mieć fason?

Jakie fasony są spotykane najczęściej w sukienkach ślubnych plus size? Moda plus size. Które z nich rzeczywiście korzystnie i efektywnie modelują sylwetkę, a które raczej nieciekawie się na niej prezentują? Dokładnie o tym wszystkim pomówimy sobie dzisiaj. Popatrzymy na najlepsze i najpiękniejsze suknie ślubne plus size, które rzeczywiście mają zdolność do modelowania, czyli przede wszystkim wysmuklania figury i całego ciała.

Bardzo podstawowym i uniwersalnym, a zarazem świetnym krojem sukienek dla pań plus size będzie ten o kształcie litery A. Często stosuje się go właśnie w sukniach ślubnych. Krój A charakteryzuje się dość prostą budową, która jest obcisła na górze, ale powoli i delikatnie rozszerza się ku dołowi, pięknie rozkloszowując sukienkę przy samej ziemi. W przypadku tego fasonu warto też zwrócić uwagę na uzupełniające go drobne elementy, czyli chociażby ramiączka. Powinny być one szersze. Opcjonalnie można je też zastąpić dłuższym lub krótszym rękawkiem. W sukienkach ślubnych plus size należy się bowiem wystrzegać bardzo cienkich i delikatnych ramiączek, które sprawiają, że górna część sylwetki staje się bardziej masywna, przez co proporcje całej figury ulegają zaburzeniu. Ogólnie rzecz biorąc sukienki ślubne plus size w kształcie literki A będą pięknie wysmuklać i wydłużać sylwetkę. Przy okazji wyeksponują to, czym akurat bardziej puszyste kobiety mogą się zwykle pochwalić. Wyposażone w głęboki dekolt o kształcie litery A wspaniale podkreślą ładne i zgrabne piersi. A warto nie tylko ukrywać swoje mankamenty, ale też i kierować uwagę ludzi na to, co w ciele rzeczywiście jest piękne i atrakcyjne.

Wracając jeszcze na moment do tematu samych ramiączek, w ich przypadku warto postawić na coś szerszego albo na klasyczny rękawek i dodatkowo przyozdobić tę część sukienki drobnymi frędzelkami czy maleńkimi zwisającymi paseczkami. Sukienki ślubne plus size nie muszą być proste. Drobny akcent w postaci frędzelków fajnie je urozmaici, a przy okazji odwróci uwagę od rozmiaru ramion czy rąk.